Zasilacz Thermaltake Smart SPS-530MPCBEU
Wideo 20Zdjęcia 3 |
Thermaltake Smart SPS-530MPCBEU |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Thermaltake 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Thermaltake.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Thermaltake Smart SPS-530MPCBEU
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Thermaltake SPS-530MPCBEU Smart SE zasilacz do komputera PC 530 W ATX 23 | 263 zł |
Thermaltake Smart M Series SE 530W Zasilacz do komputera - 530 wat - 120 m | 254 zł |
Thermaltake Smart SE 530W Modular (sprawność 80+ Bronze dla 230V, 2xPEG, 1 | 245 zł |
Thermaltake Smart SE 530W Modular OB-ZAS-THT-089 | 259 zł |
Thermaltake Smart SE 530W Modular (sprawność 80+ Bronze dla 230V, 2xPEG, 1 | 260 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Thermaltake Smart
Ceny na Thermaltake Smart |
---|---|---|---|---|
Thermaltake Smart SPS-530MPCBEU | od 229 zł | 15 oferty | ||
Thermaltake Smart SPS-630MPCBEU | od 275 zł | 22 oferty | ||
Thermaltake Smart SPS-730MPCBEU | od 339 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →