Zasilacz Chieftec PowerUp GPX-550FC
Zdjęcia 8 |
Chieftec PowerUp GPX-550FC |
|
Mostkowy konwerter LLC z technologią DC-DC.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Chieftec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Chieftec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Chieftec PowerUp GPX-550FC
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CHIEFTEC PowerUp 550W ATX 12V GPX-550FC | 517 zł |
Chieftec Chieftronic PowerUp Series 550W Zasilacz do komputera - 550 wat - | 429 zł |
Chieftec ZASILACZ CHIEFTEC Powerup GPX-550FC 550W | 403 zł |
Zasilacz Chieftronic PowerUp 550W (GPX-550FC) | 381 zł |
Chieftec, Zasilacz Powerup Gpx-550fc, 550 W, Czarny | 412 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Chieftec PowerUp
Ceny na Chieftec PowerUp |
---|---|---|---|---|
Chieftec PowerUp GPX-550FC | od 379 zł | 10 oferty | ||
Chieftec PowerUp GPX-650FC | od 325 zł | 11 oferty | ||
Chieftec PowerUp GPX-750FC | od 358 zł | 22 oferty | ||
Chieftec PowerUp GPX-850FC | od 389 zł | 25 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →