Zasilacz Chieftec Proton BDF-850C
Zdjęcia 5 |
Chieftec Proton BDF-850C |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Chieftec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Chieftec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Chieftec Proton BDF-850C
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Chieftec BDF-850C zasilacze PC wielokolorowe | 454 zł |
Chieftec BDF-850C OB-ZAS-CHI-277 | 539 zł |
Chieftec Proton BDF-850C 850W 80+ Bronze Czarny | 479 zł |
Zasilacz Chieftec PROTON 850W (BDF-850C) | 418 zł |
Zasilacz komputerowy CHIEFTEC BDF-850C, 850 W | 457 zł |
pokaż 9 ofert
Modyfikacje Chieftec Proton
Ceny na Chieftec Proton |
---|---|---|---|---|
Chieftec Proton BDF-400S | od 198 zł | 5 oferty | ||
Chieftec Proton BDF-500S | od 242 zł | 11 oferty | ||
Chieftec Proton BDF-600S | od 259 zł | 11 oferty | ||
Chieftec Proton BDF-650C | od 309 zł | 17 oferty | ||
Chieftec Proton BDF-750C | od 335 zł | 21 oferta | ||
Chieftec Proton BDF-850C | od 418 zł | 15 oferty | ||
Chieftec Proton BDF-1000C | od 483 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →