Zasilacz Chieftec Photon CTG-650C-RGB
Zdjęcia 8 |
Chieftec Photon CTG-650C-RGB 650 W750 W |
|
Spektakularny zasilacz o dużej mocy (650 W) z półmodułowym okablowaniem i sterowanym oświetleniem RGB LED. Jest pozycjonowany jako produkt z niższej półki średniej półki cenowej, skierowany do świadomych budżetu graczy i entuzjastów. Zaprojektowany do zasilania komputerów osobistych do gier wyposażonych w wysokowydajne i wymagające karty graficzne. Nadaje się do uzupełnienia spektakularnej konfiguracji modowania z kolorowym, sterowanym podświetleniem LED.
Poradzi sobie z zasilaniem komputera pracującego w trybie umiarkowanego podkręcania głównych elementów systemu (bez znacznego wzrostu napięcia procesora i znacznego zwiększenia GPU Powe Limit). Zasilacz Chieftec Photon CTG-650C-RGB oparty jest na niezawodnej platformie sprzętowej z grupową stabilizacją napięcia. Zapewnia przyzwoitą sprawność 85%, dobrą stabilność napięć wyjściowych i jest w stanie dostarczyć do 90% mocy znamionowej poprzez linię +12V. Istnieje kilka efektywnych trybów działania podświetlenia wentylatora 120 mm, uruchamianego osobnym przyciskiem. Dodatkowo podsystem LED można podłączyć do płyty głównej i zsynchronizować z nią za pomocą kabla ARGB.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Chieftec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Chieftec.
Kup Chieftec Photon CTG-650C-RGB
Wszystkie ceny 15 →Chieftec Photon RGB 650W ATX 12V 85 proc CTG-650C-RGB | 525 zł |
Chieftec CTG-650C-RGB OB-ZAS-CHI-297 | 419 zł |
Zasilacz CHIEFTEC Photon 650W | 369 zł |
Zasilacz CHIEFTEC Photon 650W CTG-650C-RGB | 369 zł |
Modyfikacje Chieftec Photon
Ceny na Chieftec Photon |
---|---|---|---|---|
Chieftec Photon CTG-650C-RGB | od 309 zł | 15 oferty | ||
Chieftec Photon CTG-750C-RGB | od 332 zł | 14 oferty |