Zasilacz Chieftec Compact SFX CSN-450C
Wideo 3Zdjęcia 6 |
Chieftec Compact SFX CSN-450C |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Chieftec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Chieftec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Chieftec Compact SFX CSN-450C
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Chieftec AE-01B-B-OP Maestro HTPC obudowa do PC 1 x 525 czarna CSN-450C | 524 zł |
Zasilacz Chieftec CSN-450C 450W (CSN-450C) | 456 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Chieftec zasilacz SFX serii COMPACT - CSN-450C, 450W, | 494 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Chieftec Compact SFX
Ceny na Chieftec Compact SFX |
---|---|---|---|---|
Chieftec Compact SFX CSN-450C | od 456 zł | 3 oferty | ||
Chieftec Compact SFX CSN-550C | od 375 zł | 4 oferty | ||
Chieftec Compact SFX CSN-650C | od 401 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →