Корпус AZZA Octane A чорний (CSAZ-460A)
Фото 5 |
AZZA Octane A чорний
Форм-фактор корпусу:Midi Tower
Розмір материнки:E-ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":4 шт
Лицьова панель:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити AZZA Octane A чорний
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
AZZA Octane 460A Gaming czarny CSAZ-460A OCTANE A | 482 zł |
Azza Obudowa Octane A ARGB (CSAZ-460A) | 401 zł |
Linkworld AZZA OCTANE 460A | 321 zł |
AZZA Obudowa Octane A ARGB (CSAZ-460A) | 393 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Azza Octane A ARGB (CSAZ460A) - PACZKOMAT, POCZTA, KUR | 336 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! AZZA Obudowa Octane A ARGB (CSAZ-460A) - PACZKOMAT, PO | 386 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →