Корпус AZZA Zeno чорний (CSAZ-350)
Фото 4 |
AZZA Zeno чорний
Форм-фактор корпусу:Midi Tower
Розмір материнки:E-ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":4 шт
Лицьова панель:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити AZZA Zeno чорний
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
AZZA Zeno 350 obudowa typu wieża czarna CSAZ-350 ZENO | 436 zł |
AZZA Zeno - MDT - extended ATX - Obudowa komputerowa - Tower - Czarny | 327 zł |
Obudowa Azza Zeno ARGB (CSAZ-350) | 275 zł |
Linkworld Azza Zeno 350 | 285 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Azza Zeno ARGB (CSAZ350) - PACZKOMAT, POCZTA, KURIER | 274 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →