Obudowa AZZA Zeno czarny (CSAZ-350)
Zdjęcia 4 |
AZZA Zeno czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:E-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:4 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup AZZA Zeno czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AZZA Zeno - MDT - extended ATX - Obudowa komputerowa - Tower - Czarny | 327 zł |
Obudowa Azza Zeno ARGB (CSAZ-350) | 275 zł |
Linkworld Azza Zeno 350 | 285 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Azza Zeno ARGB (CSAZ350) - PACZKOMAT, POCZTA, KURIER | 274 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →