Obudowa AZZA Octane A czarny (CSAZ-460A)
Zdjęcia 5 |
AZZA Octane A czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:E-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:4 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup AZZA Octane A czarny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AZZA Octane A - MDT - extended ATX - Obudowa komputerowa - Tower - Czarny | 414 zł |
Azza Obudowa Octane A ARGB (CSAZ-460A) | 401 zł |
Linkworld AZZA OCTANE 460A | 321 zł |
AZZA Obudowa Octane A ARGB (CSAZ-460A) | 393 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Azza Octane A ARGB (CSAZ460A) - PACZKOMAT, POCZTA, KUR | 336 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! AZZA Obudowa Octane A ARGB (CSAZ-460A) - PACZKOMAT, PO | 386 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →