Obudowa Thermaltake Versa T25 Tempered Glass czarny (CA-1R5-00M1WN-00)
Zdjęcia 6 |
Stosunkowo niedrogie etui od jednego z liderów branży, firmy Thermaltake. Model otrzymał wyjątkowe połączenie przestronności, stylu i przystępnych cen - to budżetowa obudowa z możliwościami drogich profesjonalnych platform. Pod opakowaniem formatu ATX ukryta jest obudowa o zwiększonej pojemności. Na palecie płyty głównej będzie można zmieścić dowolne rozwiązanie w formacie ATX, Micro-ATX lub Mini-ITX.
Jednocześnie na instalację zasilacza przeznaczono 160 mm wolnej przestrzeni. A jeśli zdemontujesz stojak na dyski pamięci, dopuszczalna długość zasilacza wzrośnie do 200 mm. Obudowę komputera Thermaltake Versa T25 Tempered Glass można bez problemu wyposażyć w duże moduły RAM wyposażone w pasywny radiator chłodzący. Wysokość pamięci RAM może sięgać 60 mm, procesor można chłodzić wieżą o wysokości do 150 mm, a 300 mm wolnego miejsca jest dostępne na zainstalowanie karty graficznej. Aby nadać sprawie bardziej prestiżu, twórcy przewidzieli obecność kilku szklanych paneli. Widokowa ściana boczna i przednia część wykorzystują piękne i niezawodne szkło hartowane. Obudowa ma jeden standardowy wentylator - z tyłu zamontowano wentylator 120 mm. W sumie podwozie może pomieścić do 6 wirników łopatkowych 120/140 mm.
Kup Thermaltake Versa T25 Tempered Glass czarny
Wszystkie ceny 10 →Thermaltake Obudowa - Versa T25 Tempered Glass KOTTKOD0VERST25 | 308 zł |
Thermaltake Obudowa - Versa T25 Tempered Glass 66633 | 308 zł |
Obudowa Thermaltake Versa T25 (CA-1R5-00M1WN-00) | 297 zł |
Thermaltake Versa T25 Tempered Glass Czarny | 308 zł |
Obudowa komputera Thermaltake Versa T25 TG | 325 zł |