Obudowa Thermaltake Versa N26 czarny (CA-1G3-00M1WN-00)
Zdjęcia 5 |
Thermaltake Versa N26 czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Przedziały 5,25 cala:1 szt.
Zewnętrzne wnęki 3,5 cala:1 szt.
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:3 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:4 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Thermaltake Versa N26 czarny
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Thermaltake Versa N26 USB3.0 Window - Black KOTTKOD0VERN26B | 309 zł |
Thermaltake Versa N26 Window Black OB-THT-318 | 319 zł |
Thermaltake Versa N26 USB3.0 Window - Black 40644 | 306 zł |
Thermaltake Versa N26 Window Czarny | 329 zł |
Thermaltake Versa N26 USB3.0 Window - Black 40644 | 309 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →