Obudowa Aerocool Ore Saturn FRGB czarny
Zdjęcia 9 |
Bogate doświadczenie i możliwości Aerocool zaowocowały wysokiej jakości obudową Mid-Tower do gier w rozsądnej cenie. Cena obudowy odpowiada poziomowi wejścia klasy średniej, ale jednocześnie model otrzymał mocny system chłodzenia, panoramiczną szklaną ściankę boczną i ciekawy design. Przedni panel to solidna metalowa siatka, za którą zamontowano trzy wentylatory 120 mm. Wszystkie chłodnice mają statyczną diodę LED RGB Fixed.
Kolejny wentylator jest z tyłu. Przestrzeń wewnętrzna platformy jest zorganizowana w taki sposób, że masywny zasilacz z wiązką przewodów nie psuje estetyki montażu. Obudowa komputera Aerocool Ore Tempered Glass ma dolne umiejscowienie zasilacza, natomiast sama komora zasilacza jest izolowana obudową, a na jej górnej przegrodzie znajdują się dwa sloty do montażu wentylatorów dla układu graficznego.
Tacka płyty głównej jest uniwersalna, pozwala na zasilanie płyt głównych dowolnego z formatów: ATX, Micro-ATX i Mini-ITX. Panel interfejsu posiada: USB 2.0 (para portów), USB 3.0 (jeden port), gniazda audio. Dodatkowo dostępny jest czytnik kart. W sumie etui pozwala na stworzenie pięknego, wygodnego i wydajnego systemu do gier. Model ten posiada modyfikację z akrylowym panelem bocznym zamiast szkła hartowanego.
Kup Aerocool Ore Saturn FRGB czarny
AeroCool Ore Tempered Glass obudowa Tower czarna ACCM-PV2103311 ACCM-PV210 | 283 zł |
AeroCool Ore - Tempered Glass Edition - mid tower - ATX - Obudowa komputer | 271 zł |
Obudowa Aerocool PGS ORE Saturn FRGB (AEROPGSORE-TG-3XFRGB) | 280 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! OBUDOWA AEROCOOL PGS ORE SATURN FRGB-G-BK-v1 3xF - P | 275 zł |
Czasami ma się wrażenie, że chłopaki z Aerocoolu nie śpią, nie jedzą ani nie oglądają serialu Netflixa. Wszystko, co robią, to opracowywanie nowych przypadków, wypuszczanie ich na rynek i natychmiastowe ponowne rozwijanie. Przynajmniej żaden inny producent obudów nie nasycił rynku tyloma wysokiej jakości i jednocześnie przystępnymi modelami.
Aerocool Ore Saturn to wszechstronna obudowa Midi Tower z dobrym wyposażeniem podstawowym, ciekawym designem i inteligentną ergonomią. Na przedniej ściance znajdują się jednocześnie trzy 120-milimetrowe wentylatory, które wydmuchują nadmiar gorącego powietrza przez siatkowy panel przedni. Oznacza to, że na początku właściciel Aerocool Ore może w ogóle nie myśleć o wentylacji. A kiedy nadejdzie czas, do obudowy będzie można dodać jeszcze 3 wentylatory o średnicy 120 mm, a 2 z nich schowają się w dolnej części obudowy i posłużą do wysadzenia masywnej karty graficznej. Jedyną wadą konstrukcji jest brak miejsca w obudowie na wentylator w górnej części. Otóż bezskutecznie wyszły zatrzaski do mocowania przezroczystego panelu bocznego.
Lodówki montowane z przodu mają statyczne oświetlenie RGB. Przy aktywnym chłodzeniu, gdy chłodnice kręcą się z pełną mocą, wentylatory wyglądają jak pierścienie ognia. To wszystko, synchronizacja podświetlenia nie jest obsługiwana. Podobny projekt jest teraz w modzie. Wszystkie elementy sterujące zasilaniem, głośnością i połączeniami są tradycyjnie umieszczone na panelu przednim. Można tam również znaleźć wbudowany czytnik kart, który rzadko można znaleźć w niedrogich obudowach do gier.