Obudowa Aerocool Klaw czarny
Zdjęcia 12 |
Aerocool Klaw czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:6 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Aerocool Klaw czarny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AeroCool Klaw TG RGB - Obudowa komputerowa - Miditower - Czarny | 361 zł |
Obudowa Aerocool Klaw (ACCM-PB13033.11) | 349 zł |
Aerocool Klaw RGB | 406 zł |
Aerocool Klaw Tower Case Czarny | 361 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Aerocool Klaw-G-V1 - black window - PACZKOMAT, POCZTA, | 359 zł |
Aerocool Klaw RGB | 412 zł |
AeroCool PGS Klaw RGB - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Pac | 349 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →