Obudowa Deepcool CC560 V2 czarny (R-CC560-BKGAA4-G-2)
Zdjęcia 12 |
Deepcool CC560 V2 czarny
biały czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:2 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Deepcool CC560 V2 czarny
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CC560 V2 BK Schwarz R-CC560-BKGAA4-G-2 | 314 zł |
Obudowa DEEPCOOL CC560 V2 Czarny | 219 zł |
DEEPCOOL Obudowa DeepCool CC560 V2 | 208 zł |
DeepCool CC560 V2 Czarny | 219 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje Deepcool CC560 V2
Ceny na Deepcool CC560 V2 |
---|---|---|---|---|
Deepcool CC560 V2 biały | od 219 zł | 8 oferty | ||
Deepcool CC560 V2 czarny | od 208 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →