Obudowa Deepcool CC360 ARGB czarny (R-CC360-BKAPM3-G-1)
Wideo 3Zdjęcia 15 |
Kompaktowa obudowa do ekonomicznego zestawu do gier oparta na płycie głównej micro-ATX. Platforma posiada przedni kanał wentylacyjny z częściową perforacją. Aby poprawić przepływ powietrza, zastosowano trzy wentylatory 120 mm z oświetleniem ARGB. System zarządzania kablami wyposażony jest w liczne otwory i haczyki na opaski kablowe. Wszystkie otwory technologiczne w tacy płyty systemowej są dobrze walcowane.
Obudowa komputera Deepcool CC360 ARGB umożliwia sterowanie podświetleniem za pomocą przycisku na bloku interfejsu lub poprzez złącze na płycie głównej. Przedni kanał wentylacyjny wyposażony jest we wkładki ochronne przeciwpyłowe. Na górze i na dolnym kanale wentylacyjnym znajduje się drobna siatka przeciwpyłowa. Etui to pozwala na swobodne oglądanie wnętrza obudowy. Przez przezroczysty panel boczny wykonany z hartowanego szkła wszystkie części zestawu komputera będą dobrze widoczne. Sekcja zasilacza posiada wyjmowany kosz na dyski twarde. Łącznie można zainstalować dwa dyski twarde 3,5″. Jest też miejsce na dwa urządzenia SSD 2,5″. Panel sterowania wyposażony jest w pojedyncze gniazdo audio 3,5 mm. Jest tu port USB 3.0, a także klasyczne złącze USB 2.0.
Kup Deepcool CC360 ARGB czarny
Wszystkie ceny 6 →Wieża M-ATX DEEPCOOL CC360 ARGB Black R-CC360-BKAPM3-G-1 | 231 zł |
DeepCool CC360 ARGB - Obudowa komputerowa - Miditower - Czarny | 227 zł |
DeepCool CC360 ARGB Mini Tower Noir | 297 zł |
Deepcool Micro-ATX CASE CC360 Black, Mini-ITX / Micro-ATX, 4, Power supply | 288 zł |
Deepcool | Micro-ATX CASE | CC360 | Black | Mini-ITX / Micro-ATX | Power s | 344 zł |
Deepcool Cc360 Argb Tower Case Czarny R-CC360-BKAPM3-G-1 | 261 zł |
Modyfikacje Deepcool CC360 ARGB
Ceny na Deepcool CC360 ARGB |
---|---|---|---|---|
Deepcool CC360 ARGB biały | od 262 zł | 7 oferty | ||
Deepcool CC360 ARGB czarny | od 227 zł | 6 oferty |