Obudowa Deepcool Matrexx 30 czarny (DP-MATX-MATREXX30)
Wideo 12Zdjęcia 10 |
Kompaktowa platforma do gier w formacie Mini Tower. Obudowa przeznaczona do płyty głównej Micro ATX / Mini-ITX. Oddzielna grafika może mieć długość do 250 mm, a maksymalna wysokość chłodzenia procesora wynosi 151 mm. Przedni panel korpusu wyróżnia misterny design, dolna część frontu posiada perforowaną powierzchnię, która od wewnątrz jest chroniona drobną siateczką. Dodatkowo w panelu górnym znajduje się zaślepka do zamontowania jednego napędu optycznego 5,25”.
Do aktywnego chłodzenia obudowy Deepcool Matrexx 30 zastosowano jeden wirnik łopatkowy 120 mm, który jest przeznaczony do tylnego panelu. Jednostka systemowa ma jeszcze jedno miejsce do zainstalowania chłodnicy - przedni znajduje się dodatkowe mocowanie wirnika 120 mm. Prawy panel boczny jest przezroczysty, w całości wykonany jest ze szkła hartowanego. Miejsce montażu zasilacza znajduje się na dole, natomiast użytkownik może zainstalować zasilacz o długości do 170 mm. Dolny kanał wentylacyjny czerpni powietrza osłonięty jest filtrem siatkowym.
Kup Deepcool Matrexx 30 czarny
Wszystkie ceny 7 →Obudowa Deepcool Matrexx 30 (DP-MATX-MATREXX30) | 142 zł |
DEEPCOOL MATREXX 30, Mini-Tower, M-ATX/Mini-ITX, Panel ze szkła hartowaneg | 196 zł |
Głębokie chłodzenie | MATREXX 30 | Szyba boczna | Mikro ATX | Zasilacz w z | 197 zł |
Deepcool Matrexx 30 Tower Case Czerwony DP-MATX-MATREXX30 | 150 zł |
Obudowa Deepcool Matrexx 30 (DP-MATX-MATREXX30) | 141 zł |
Deepcool | MATREXX 30 | Side window | Micro ATX | Power supply included No | 180 zł |
Deepcool MATREXX 30 Black - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot | 159 zł |