Obudowa Deepcool WAVE V2 czarny (DP-MATX-DPWAVE2)
Zdjęcia 9 |
Obudowa jest wykonana w małej obudowie MiniTower i obsługuje instalację płyt głównych o typowych rozmiarach micro-ATX i mini-ITX. W oparciu o tę obudowę możesz złożyć komputer do gier średniej klasy, który nie zajmie dużo miejsca na biurku. Deepcool WAVE V2 jest standardowo pozbawiony wentylatorów chłodzących, ale w razie potrzeby można zainstalować 3 chłodnice (1 na przednim panelu, 2 z tyłu i 3 z boku).
Panel przedni zapewnia 1 miejsce na napęd optyczny 5,25" i 1 miejsce na zewnętrzny dysk twardy 3,5". Wewnątrz etui znajduje się komora do zainstalowania 2 urządzeń na 3,5" i 3 urządzeń na 2,5". Z tyłu znajdują się 4 zaślepki do zarezerwowania miejsca na karty rozszerzeń PCI-E. Panel sterowania znajduje się na górze obudowy. Zawiera interfejsy USB (kilka portów 2.0 i jeden port 3.0). Istnieje również kilka gniazd 3,5 mm, do których można podłączyć słuchawki i mikrofon. Warto zauważyć, że mini-Jacks znajdują się pomiędzy portami USB, co pozwala na podłączenie do komputera szerokich i niestandardowych urządzeń USB. Etui ma lakoniczny design.
Kup Deepcool WAVE V2 czarny
DEEPCOOL Wave V2 obudowa Micro ATX USB 30 USB 20 bez zasilania DP-MATX-DPW | 109 zł |
Obudowa Deepcool Wave V2 (DP-MATX-DPWAVE2) | 108 zł |
Obudowa DeepCool Wave V2 Micro ATX USB 3.0 USB 2.0 bez jedzenia | 156 zł |
Deepcool Wave V2 Tower Case Czarny DP-MATX-DPWAVE2 | 102 zł |