Obudowa Deepcool CH370 biały (R-CH370-WHNAM1-G-1)
Wideo 12Zdjęcia 15 |
Kompaktowa i niezwykle praktyczna Mini Tower, pozycjonowana przez producenta w przystępnym segmencie cenowym. W jednostce systemowej będzie można umieścić płytę główną Mini-ITX lub microATX. Pudełko otrzymało przedni panel grilla, na którym znajduje się filtr przeciwkurzowy. Model ten posiada wygodne mocowanie bocznej ścianki widokowej za pomocą przycisku. Dodatkowo uchwyt na słuchawki.
W razie potrzeby wspornik można łatwo schować w ramie. Podwozie podzielone jest na dwie części, otwartą i zamkniętą. Otwarta sekcja pozwala na swobodną kontrolę głównych elementów zespołu. Obudowa komputerowa Deepcool CH370 umożliwia zastosowanie zasilacza o długości do 160 mm na komputerze PC, przy czym jednostka montowana jest w dolnej części obudowy, która jest zamknięta perforowaną przegrodą.
Na panelu interfejsu znajdują się dwa porty USB 3.0 oraz połączone złącze miniJack, które łączy w sobie złącza słuchawkowe i mikrofonowe. Wewnątrz obudowy jest spora ilość wolnego miejsca do zainstalowania karty graficznej i procesora. Na kartę graficzną przeznaczono 320 mm, a miejsce na procesor to 165 mm. Tylny kanał wentylacyjny wyposażony jest w fabryczną chłodnicę. Ta obudowa otworzy przed komputerem ogromne możliwości w zakresie wydajności, komfortu i niezawodności.
Kup Deepcool CH370 biały
Wszystkie ceny 6 →DeepCool CH370 WH Mini Tower Blanc | 273 zł |
Obudowa Deepcool CH370 biała (R-CH370-WHNAM1-G-1) | 273 zł |
Deepcool CH370 White, Micro ATX, Power supply included No ...nie z tej zie | 316 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Deepcool Ch370 White Micro Atx Power Supply Included N | 272 zł |
Deepcool Ch370 Tower Case Biały R-CH370-WHNAM1-G-1 | 313 zł |
Deepcool | CH370 | Side window | White | Micro ATX | Power supply included | 379 zł |
Modyfikacje Deepcool CH370
Ceny na Deepcool CH370 |
---|---|---|---|---|
Deepcool CH370 biały | od 272 zł | 6 oferty | ||
Deepcool CH370 czarny | od 269 zł | 2 oferty |