Obudowa Deepcool CH780 czarny (R-CH780-BKADE41-G-1)
Zdjęcia 16 |
Deepcool CH780 czarny
biały czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:E-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:2 szt.
Panel przedni:USB C, USB 3.1 gen1
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Deepcool CH780 czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DEEPCOOL Pudełko Półwieża ATX CH780 Czarny | 1 057 zł |
DeepCool CH780 - Obudowa komputerowa - Miditower - Czarny | 770 zł |
Obudowa Deepcool CH780 (R-CH780-BKADE41-G-1) | 899 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Obudowa DeepCool CH780 Czarna - PACZKOMAT, POCZTA, K | 767 zł |
Deepcool Ch780 Tower Case Czarny R-CH780-BKADE41-G-1 | 909 zł |
Modyfikacje Deepcool CH780
Ceny na Deepcool CH780 |
---|---|---|---|---|
Deepcool CH780 biały | od 804 zł | 4 oferty | ||
Deepcool CH780 czarny | od 767 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →