Obudowa Genesis Irid 505F czarny (NPC-1997)
Wideo 1Zdjęcia 19 |
Genesis Irid 505F czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:5 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Genesis Irid 505F czarny
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GENESIS Irid 505F Midi Tower Noir IN-ACT-OBUNATOBU0024 | 309 zł |
Obudowa Genesis Irid 505F z oknem USB 3.0 KONATOD00000026 | 320 zł |
Genesis Irid 505F OB-GNS-0061 | 309 zł |
Obudowa GENESIS Irid 505F | 299 zł |
NATEC Genesis Irid 505F z oknem USB 3.0 NPC-1997 | 336 zł |
pokaż 16 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →