Obudowa MODECOM OBERON PRO GLASS biały (AT-OBERON-PG-20-000000-0002)
Zdjęcia 19 |
Kup MODECOM OBERON PRO GLASS biały
Wszystkie ceny 16 →Modecom Case Oberon Pro szkło USB 30 białe AT-OBERON-PG-20-000000-0002 | 306 zł |
MODECOM OBERON PRO GLASS BIAŁA OBUDOWA KOMPUTEROWA KOMCPOC00000016 | 239 zł |
Modecom Oberon Pro Glass biała OB-MOD-0008 | 269 zł |
Obudowa MODECOM Oberon Pro Glass | 237 zł |
MODECOM OBERON PRO GLASS BIAŁA OBUDOWA KOMPUTEROWA 42594 | 244 zł |
Montaż bez śrubokręta
Modecom Oberon Pro Glass to pojemna obudowa komputerowa, która oprócz płyty głównej ATX zmieści cooler typu tower o wysokości do 16,3 cm, kartę graficzną o długości do 39,5 cm oraz zasilacz do 24 cm. duży zasilacz, nie trzeba nawet wyjmować klatki dysku twardego. Obudowę montuje się bez śrubokrętu dzięki śrubom radełkowanym.
Przyciemniane szkło
3,5-calowe dyski twarde są zamontowane na saniach i wraz z zasilaczem schowane są za ozdobną obudową, która przyczynia się do zgrabnego prowadzenia kabli. Wały do układania kabli osłonięte są gumowymi zasłonami. Grubość blach stalowych to solidne 0,7 milimetra, dzięki czemu waga konstrukcji to ponad 6 kilogramów. A boczne okno wykonane jest z hartowanego szkła z lekkim przyciemnieniem.
Czarny i biały
W zestawie znajdują się dwa wentylatory o średnicy 12 centymetrów, jeden do nadmuchiwania z przodu, drugi do nadmuchiwania z tyłu. W razie potrzeby chłodzenie powietrzem można zastąpić wodą. Na przednim panelu interfejsu znalazło się miejsce na cztery porty USB jednocześnie: dwie wersje 2.0 i 3.0 każdy. Do wyboru są dwa kolory korpusu: czarny i biały.
Modyfikacje MODECOM OBERON PRO GLASS
Ceny na MODECOM OBERON PRO GLASS |
---|---|---|---|---|
MODECOM OBERON PRO GLASS biały | od 237 zł | 16 oferty | ||
MODECOM OBERON PRO GLASS czarny | od 231 zł | 15 oferty |