Obudowa Cougar MX330-G Pro biały
Zdjęcia 12 |
Cougar MX330-G Pro biały
biały czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Przedziały 5,25 cala:1 szt.
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:4 szt.
Panel przedni:USB C, USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Cougar MX330-G Pro biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Obudowa COUGAR MX330-G Pro Biały | 300 zł |
Obudowa COUGAR MX330-G Pro Biały CGR-MX330-G PRO W | 300 zł |
Obudowa Canyon MX330-G Pro (CGR-MX330-G PRO W) | 277 zł |
Modyfikacje Cougar MX330-G Pro
Ceny na Cougar MX330-G Pro |
---|---|---|---|---|
Cougar MX330-G Pro biały | od 277 zł | 4 oferty | ||
Cougar MX330-G Pro czarny | od 241 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →