Obudowa Genesis Irid 505 V2 ARGB czarny
Zdjęcia 20 |
Genesis Irid 505 V2 ARGB czarny
biały czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:4 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Genesis Irid 505 V2 ARGB czarny
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Caseink Obsługuje model CPU Box Gaming IRID 505 ARGB ATX 2XUSB 30 2XUSB 20 | 379 zł |
Genesis Obudowa Irid 505 V2 z oknem, ARGB, USB 3.0 KONATOD00000019 | 402 zł |
Genesis Irid 505 V2 - ARGB OB-GNS-0006 | 379 zł |
Obudowa GENESIS Irid 505 ARGB | 369 zł |
Obudowa GENESIS Irid 505 ARGB | 369 zł |
pokaż 11 ofert
Modyfikacje Genesis Irid 505 V2 ARGB
Ceny na Genesis Irid 505 V2 ARGB |
---|---|---|---|---|
Genesis Irid 505 V2 ARGB biały | od 379 zł | 21 oferta | ||
Genesis Irid 505 V2 ARGB czarny | od 369 zł | 17 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →