Obudowa Genesis Irid 505 V2 ARGB biały
Zdjęcia 19 |
Genesis Irid 505 V2 ARGB biały
biały czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:4 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Genesis Irid 505 V2 ARGB biały
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Genesis PC Case IRID 505 ARGB Side Windows White Midi Tower Power supply i | 389 zł |
Genesis Obudowa Irid 505 V2 ARGB z oknem, USB 3.0 Biała KONATOD00000024 | 382 zł |
Genesis Irid 505 V2 ARGB white OB-GNS-0043 | 389 zł |
Obudowa GENESIS Irid 505 ARGB White | 379 zł |
GENESIS Irid 505 ARGB z oknem, USB 3.0 Biała NPC-1872 | 401 zł |
pokaż 16 ofert
Modyfikacje Genesis Irid 505 V2 ARGB
Ceny na Genesis Irid 505 V2 ARGB |
---|---|---|---|---|
Genesis Irid 505 V2 ARGB biały | od 379 zł | 21 oferta | ||
Genesis Irid 505 V2 ARGB czarny | od 369 zł | 17 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →