Obudowa Genesis Irid 505 czarny (NPC-1517)
Wideo 13Zdjęcia 12 |
Genesis Irid 505 czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:7 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Genesis Irid 505 czarny
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GENESIS Irid 505 Wieża Midi Czarna NPC-1517 | 279 zł |
Genesis Obudowa Irid 505 V2 z oknem, USB 3.0 KONATOD00000020 | 268 zł |
Genesis Irid 505 V2 OB-GNS-0014 | 279 zł |
Obudowa GENESIS Irid 505 | 269 zł |
Obudowa GENESIS Irid 505 | 269 zł |
pokaż 12 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →