Obudowa MODECOM AMIRANI czarny (AT-AMIRANI-PD-10-000000-0)
Zdjęcia 6 |
Dość zaawansowana obudowa komputera do gier, która ma dobrą kompatybilność z komponentami średniej wielkości. Jest to model Midi Tower z tacką płyty głównej ATX (Micro-ATX, Mini-ITX). Obudowa może być wyposażona w procesor z chłodnicą do 165 mm oraz kartę graficzną o długości płyty do 380 mm. Obudowa ta pozwala na wygodny montaż zasilacza w dolnej komorze, przy czym dopuszczalna długość to 160 mm.
Ale w razie potrzeby miejsce na zasilacz można nieco zwiększyć, przesuwając koszyk dysku twardego. Obudowa komputera MODECOM AMIRANI pozwala skutecznie ustabilizować reżim temperaturowy zestawu. To pudełko ma kilka fabrycznie zainstalowanych wentylatorów, które obficie przedmuchują przestrzeń roboczą obudowy. Gramofony z łatwością zasysają świeże powietrze przez siatkowy panel przedni.
Obudowa wyróżnia się zaślepkami wielokrotnego użytku na karty rozszerzeń PCI-E, w sumie jest siedem przykręcanych slotów. Ta jednostka systemowa jest dobrze przystosowana do interakcji z nowoczesnymi gadżetami. Blok interfejsu ma jeden port USB typu C i dwa dodatkowe porty USB 3.0. Etui pozwala na swobodną kontrolę układu podwozia. Solidna ścianka boczna wykonana z hartowanego szkła umożliwia wykorzystanie PC jako dekoracji.
Kup MODECOM AMIRANI czarny
Wszystkie ceny 14 →CAJA PC MODECOM ATX VOLCANO AMIRANI NEGRA 5903560980155 | 522 zł |
MODECOM Obudowa komputerowa VOLCANO AMIRANI czarna KOMCPOD00000020 | 336 zł |
Modecom Volcano Amirani czarna OB-MOD-0004 | 339 zł |
Obudowa MODECOM Volcano Amirani | 309 zł |
MODECOM Obudowa komputerowa VOLCANO AMIRANI czarna 67741 | 342 zł |
Modyfikacje MODECOM AMIRANI
Ceny na MODECOM AMIRANI |
---|---|---|---|---|
MODECOM AMIRANI biały | od 349 zł | 9 oferty | ||
MODECOM AMIRANI czarny | od 309 zł | 14 oferty |