Obudowa MODECOM AMIRANI biały
Zdjęcia 5 |
Obudowa komputera do gier z ulepszoną wentylacją oraz jasnym i atrakcyjnym podświetleniem. Obudowa zawiera dwa duże wentylatory 200 mm zamontowane za przednią pokrywą z siatki. Na tylnej ściance umieszczono kolejny gramofon o średnicy 120 mm. Szybkość przepływu powietrza można regulować. Dostępne są dwa tryby prędkości (niski i wysoki), które można przełączać za pomocą przycisków na piaście.
Ta obudowa zaskoczy Cię efektownym podświetleniem. Standardowo wentylatory posiadają podświetlenie RGB, tryby świecenia i schemat kolorów można regulować za pomocą przycisku na jednostce interfejsu, pilocie lub programowo, poprzez połączenie z płytą główną. Obudowa komputerowa MODECOM AMIRANI pozwala uzupełnić obudowę o potężne zasoby sprzętowe. Jednocześnie platforma jest wystarczająco przestronna - na palecie można umieścić dowolną płytę główną ATX.
Do odprowadzania ciepła z procesora centralnego dopuszczalne jest zastosowanie chłodnicy o wysokości do 165 mm. 380 mm jest przeznaczone na kartę graficzną i inne karty rozszerzeń. Gniazda rozszerzeń PCI-E są wyposażone w wkręcane zaślepki wielokrotnego użytku. W zestawie znajduje się płytka montażowa, która umożliwia ustawienie karty graficznej w pionie. Zamiast głównej ściany bocznej z pustą powierzchnią zainstalowano szklany panel, który otwiera dobry widok na architekturę jednostki systemowej.
Kup MODECOM AMIRANI biały
Wszystkie ceny 8 →Modecom Volcano Amirani biała OB-MOD-0005 | 349 zł |
Obudowa MODECOM Volcano Amirani Biały | 399 zł |
Obudowa MODECOM Volcano Amirani Biały AT-AMIRANI-PD-20-000000-0002 | 399 zł |
Obudowa Modecom Volcano Amirani biała (AT-AMIRANI-PD-20-000000-0002) | 352 zł |
Modyfikacje MODECOM AMIRANI
Ceny na MODECOM AMIRANI |
---|---|---|---|---|
MODECOM AMIRANI biały | od 349 zł | 9 oferty | ||
MODECOM AMIRANI czarny | od 309 zł | 14 oferty |