Obudowa Montech Sky Two czarny
Wideo 8Zdjęcia 8 |
Przestronny kadłub z dobrym widokiem na podwozie. Obudowa nadaje się do komputerów opartych na formacie ATX. W modelu tym zastosowano jednocześnie dwie przezroczyste osłony ze szkła hartowanego, jedną z boku i jedną z przodu. Rolę przedniego kanału powietrznego pełni boczny kanał wentylacyjny, w którym fabrycznie zamontowane są dwa wentylatory 120 mm. Całkowita liczba standardowych wentylatorów wynosi cztery.
Wszystkie gramofony fabryczne wyposażone są w oświetlenie ARGB. Obudowa komputera Montech Sky Two posiada dobrze wentylowaną komorę zasilacza. Ściany dolnej części posiadają wentylowaną powierzchnię siatkową, która umożliwia dodatkowy dopływ powietrza od spodu. Obudowa posiada dolny wentylator, który kieruje świeże powietrze na kartę graficzną. Platforma ta obsługuje pionowe rozmieszczenie oddzielnej grafiki, ale w tym przypadku konieczne jest użycie dodatkowego zestawu montażowego.
Obudowa została zbudowana przy użyciu wysokiej jakości systemów zarządzania kablami. Wszystkie kanały do prowadzenia kabli posiadają gumowane zaworki, które zapobiegają uszkodzeniu oplotu. Obudowa umożliwia instalację chłodzenia procesora do 168 mm. Na kartę graficzną przydzielono 400 mm. Wszystkie zaślepki PCIe są zabezpieczone śrubami, dzięki czemu gniazda można ponownie wykorzystać.
Kup Montech Sky Two czarny
Montech Sky TWO Midi Tower - czarny SKY TWO (BLACK) | 449 zł |
Montech Sky Two - Black - Obudowa komputerowa - Miditower - Czarny | 449 zł |
Obudowa Montech SKY TWO ARGB czarna | 478 zł |
Modyfikacje Montech Sky Two
Ceny na Montech Sky Two |
---|---|---|---|---|
Montech Sky Two biały | od 449 zł | 5 oferty | ||
Montech Sky Two czarny | od 449 zł | 3 oferty | ||
Montech Sky Two granatowy | od 536 zł | 4 oferty |