Obudowa Montech Air 903 MAX czarny
Wideo 11Zdjęcia 7 |
Montech Air 903 MAX czarny
biały czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:E-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:1 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:4 szt.
Panel przedni:USB C, USB 3.1 gen1
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Montech Air 903 MAX czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Montech AIR 903 MAX obudowa E-ATX Mid Tower wysoki przepływ powietrza 3 x | 465 zł |
Montech Air 903 Max - Black - Obudowa komputerowa - Miditower - Czarny | 379 zł |
Obudowa Montech AIR 903 MAX | 379 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Montech Air 903 MAX
Ceny na Montech Air 903 MAX |
---|---|---|---|---|
Montech Air 903 MAX biały | od 403 zł | 1 oferta | ||
Montech Air 903 MAX czarny | od 379 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →