Obudowa Montech Sky Two granatowy
Wideo 8Zdjęcia 8 |
Montech Sky Two granatowy
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:3 szt.
Panel przedni:USB C, USB 3.1 gen1
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Montech Sky Two granatowy
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Montech Sky Two podwójne szkło hartowane fabrycznie zainstalowane wentylat | 536 zł |
Montech Sky Two - Blue - Obudowa komputerowa - Miditower - Niebieski | 449 zł |
Obudowa Montech SKY TWO ARGB niebieska | 554 zł |
Montech SKY TWO Blue - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Pacz | 559 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Montech Sky Two
Ceny na Montech Sky Two |
---|---|---|---|---|
Montech Sky Two biały | od 449 zł | 6 oferty | ||
Montech Sky Two czarny | od 449 zł | 3 oferty | ||
Montech Sky Two granatowy | od 449 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →