Obudowa Montech Sky Two biały
Wideo 8Zdjęcia 8 |
Panoramiczny projekt prezentujący piękną architekturę komputera. Jednostka systemowa ma dwa szklane panele, przedni i boczny. Przez przezroczyste osłony wyraźnie widać podświetlenie standardowych wentylatorów. W zestawie cztery gramofony 120 mm. Chłodnice połączone są poprzez fabryczny koncentrator, który pozwala dostosować nie tylko efekty świetlne RGB, ale także intensywność obrotu łopatek.
Pomimo pustej fasady obudowa komputera Montech Sky Two posiada efektywny system chłodzenia powietrzem. Zamiast przedniego wlotu powietrza zastosowano boczny kanał wentylacyjny. Osłona za tacką płyty systemowej wyposażona jest we wkład perforowany, który dodatkowo wyposażony jest w siatkę przeciwkurzową z mocowaniem magnetycznym. Komora zasilacza wyposażona jest w dobrze wentylowane osłony siatkowe.
Na górnej przegrodzie zasilacza można zainstalować wentylator nawiewny (w zestawie znajduje się wirnik), który umożliwi skierowanie dodatkowego strumienia świeżego powietrza bezpośrednio na kartę graficzną. Obudowa ta jest kompatybilna z układem chłodzenia cieczą. Pod górnym panelem znalazło się miejsce na montaż grzejnika SVO 360 mm. Jako procesorowy wymiennik ciepła można zastosować dowolną wieżę o wysokości do 168 mm.
Kup Montech Sky Two biały
Wszystkie ceny 6 →MONTECH Sky Two podwójne szkło hartowane fabrycznie zainstalowane wentylat | 449 zł |
Montech Sky Two - White - Obudowa komputerowa - Miditower - Bia?y | 449 zł |
Montech SKY TWO, Midi-Tower - weiß | 614 zł |
No name Obudowa komputerowa Montech Sky Two - Biały | 591 zł |
Obudowa Montech SKY TWO ARGB biała | 579 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Montech SKY TWO, Midi-Tower - biały - PACZKOMAT, POCZT | 524 zł |
Modyfikacje Montech Sky Two
Ceny na Montech Sky Two |
---|---|---|---|---|
Montech Sky Two biały | od 449 zł | 6 oferty | ||
Montech Sky Two czarny | od 449 zł | 3 oferty | ||
Montech Sky Two granatowy | od 449 zł | 5 oferty |