Obudowa Cooler Master HAF 500 biały (H500-WGNN-S00)
Wideo 14Zdjęcia 7 |
Duża i pojemna obudowa z wydajnym chłodzeniem powietrzem. Za przednią osłoną wykonaną z metalowej siatki znajdują się dwa wentylatory 200 mm z oświetleniem ARGB. Przednie obrotnice obracają się ze stałą prędkością 800 obr./min. Z tyłu umieszczono jeden wentylator 120 mm SickleFlow z PWM i ARGB. Dodatkowo platforma wyposażona jest w oddzielny wentylator do chłodzenia oddzielnej karty graficznej.
Do nadmuchu powietrza na kartę graficzną stosuje się wentylator SickleFlow z PWM bez podświetlenia. Wentylator pomocniczy ma mocowanie obrotowe w zakresie 0–90°. Gamingowa obudowa Cooler Master HAF 500 wyposażona jest w kontroler synchronizujący podświetlenie oraz regulujący prędkość obrotową gramofonów PWM. Kosz na dyski twarde wyposażony jest w dwie prowadnice z bezśrubowym mocowaniem urządzeń 3,5".
W bocznym panelu widokowym zastosowano szkło hartowane. Przezroczysty panel boczny posiada wygodne składane mocowanie, które pozwala szybko i łatwo otworzyć obudowę. Platforma jest kompatybilna z płytą główną E-ATX. Swobodnie mieści się w obudowie dyskretna karta graficzna o długości do 410 mm. Do odprowadzania ciepła z centralnego procesora można zastosować wieżę 167 mm. Obudowa pozwala na montaż radiatora cieczowego 360 mm szczyt.
Kup Cooler Master HAF 500 biały
Wszystkie ceny 17 →Cooler Master HAF 500 White Edition High Airflow ATX Mid-Tower z siatkowym | 693 zł |
Cooler Master HAF 500 - Obudowa komputerowa - Miditower - Bia?y | 628 zł |
Cooler Master Obudowa HAF 500 z oknem ARGB biała KOCLMOD00000126 | 553 zł |
Obudowa COOLER MASTER HAF 500 | 465 zł |
Cooler Master HAF 500 biała OB-CMR-0093 | 559 zł |
Modyfikacje Cooler Master HAF 500
Ceny na Cooler Master HAF 500 |
---|---|---|---|---|
Cooler Master HAF 500 biały | od 459 zł | 17 oferty | ||
Cooler Master HAF 500 czarny | od 477 zł | 18 oferty |