Obudowa Aerocool Visor czarny (Visor-G-BK-v1)
Zdjęcia 11 |
Aerocool Visor czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:E-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:3 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:5 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Aerocool Visor czarny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Obudowa AEROCOOL PGS Visor-G-BK-V1 ARGB | 398 zł |
Obudowa AEROCOOL PGS Visor-G-BK-V1 ARGB AEROPGSVISOR-G- | 398 zł |
Geh AeroCool Duży Wizjer MicroATX/ATX/Mi | 398 zł |
Aerocool Visor Tower Case Czarny VISORBK | 399 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Aerocool Visor black ATX ACCM-PB22023.11 - PACZKOMAT, | 396 zł |
Geh AeroCool Duży Wizjer MicroATX/ATX/Mi | 403 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →