Obudowa Fractal Design Focus G czerwony (FD-CA-FOCUS-RD-W)
Wideo 20Zdjęcia 13 |
Fractal Design Focus G czerwony
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Przedziały 5,25 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:1 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Wideo recenzje
Modyfikacje Fractal Design Focus G
Ceny na Fractal Design Focus G |
---|---|---|---|---|
Fractal Design Focus G biały | od 309 zł | 1 oferta | ||
Fractal Design Focus G czarny | od 265 zł | 12 oferty | ||
Fractal Design Focus G czerwony | od 317 zł | 2 oferty | ||
Fractal Design Focus G granatowy | od 246 zł | 4 oferty | ||
Fractal Design Focus G szary | od 270 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →