Obudowa Aerocool Trinity Mini V2 czarny
Wideo 10Zdjęcia 12 |
Pomimo kompaktowych rozmiarów (Mini Tower), ta obudowa pozwala na zbudowanie systemu o niemal każdym poziomie wydajności. Na platformie można umieścić nawet gorący, zaawansowany sprzęt do gier, standardowy system chłodzenia z łatwością stabilizuje działanie potężnych komponentów. Za siatkowym panelem przednim zainstalowane są dwa wentylatory o średnicy 140 mm. Kolejny wirnik łopatkowy, ale o średnicy 120 mm, jest zamontowany na tylnej ścianie.
Obudowa może pomieścić płytę główną Micro-ATX lub Mini-ITX. Jednocześnie w obudowie jest dużo miejsca na zamontowanie wydajnej grafiki i wydajnego procesora. Obudowa komputerowa Aerocool Trinity Mini V2 pozwala na zbudowanie systemu wideo opartego na dyskretnej płycie o długości do 297 mm. Aby schłodzić procesor, możesz postawić wieżę o wysokości do 158 mm. Jako zasilacz można wykorzystać dowolne rozwiązanie ATX o długości do 159 mm. Jednocześnie wydzielone jest specjalne miejsce na instalację zasilacza pod obudową ochronną. Aby podnieść walory dekoracyjne obudowy, producent przewidział podświetlenie FRGB w standardzie wentylatorów. Starsza modyfikacja tej obudowy, nazwana Mini V2, wyróżnia się obecnością regulowanego oświetlenia ARGB.
Kup Aerocool Trinity Mini V2 czarny
Obudowa Aerocool Trinity Mini V2 FRGB (ACCS-PV32033.11) | 234 zł |
Aerocool Trinity Mini, obudowa Mini ATX Tower, panel boczny ze szkła harto | 343 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Aerocool Trinity Mini-G-BK-v2 black mATX ACCS-PV3203 | 232 zł |