Obudowa Aerocool Bolt Mini czarny
Wideo 3Zdjęcia 11 |
Aerocool Bolt Mini czarny
Typ obudowy:Mini Tower
Standard płyty głównej:micro-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:4 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Aerocool Bolt Mini czarny
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Obudowa AEROCOOL PGS Bolt Mini RGB | 208 zł |
Aerocool OBUDOWA AEROCOOL PGS BOLT MINI BLACK RGB | 217 zł |
Obudowa AEROCOOL PGS Bolt Mini RGB AEROPGSBOLTMINI | 229 zł |
Obudowa Aerocool Mini Bolt Black RGB (ACCS-PV20012.11) | 208 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →