Obudowa Thermaltake S100 Tempered Glass czarny (CA-1Q9-00S1WN-00)
Wideo 3Zdjęcia 6 |
Thermaltake S100 Tempered Glass czarny
biały czarny
Typ obudowy:Mini Tower
Standard płyty głównej:micro-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:2 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Thermaltake S100 Tempered Glass czarny
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Thermaltake obudowa - S100 Tempered Glass KOTTKOD0S100000 | 250 zł |
Thermaltake obudowa - S100 Tempered Glass 66623 | 247 zł |
Thermaltake S100 Tempered Glass Czarny | 250 zł |
Thermaltake obudowa - S100 Tempered Glass 66623 | 250 zł |
Thermaltake THERMALTAKE S100 TEMPERED GLASS CA-1Q9-00S1WN-00 | 298 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Thermaltake S100 Tempered Glass
Ceny na Thermaltake S100 Tempered Glass |
---|---|---|---|---|
Thermaltake S100 Tempered Glass biały | od 272 zł | 9 oferty | ||
Thermaltake S100 Tempered Glass czarny | od 247 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →