Корпус Thermaltake Versa N26 чорний (CA-1G3-00M1WN-00)
Фото 5 |
Thermaltake Versa N26 чорний
Форм-фактор корпусу:Midi Tower
Розмір материнки:ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Відсіків 5.25":1 шт
Зовнішніх відсіків 3.5":1 шт
Внутрішніх відсіків 3.5":3 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":4 шт
Лицьова панель:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Thermaltake Versa N26 чорний
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Thermaltake Versa N26 USB3.0 Window - Black KOTTKOD0VERN26B | 309 zł |
Thermaltake Versa N26 Window Black OB-THT-318 | 319 zł |
Thermaltake Versa N26 USB3.0 Window - Black 40644 | 306 zł |
Thermaltake Versa N26 Window Czarny | 329 zł |
Thermaltake Versa N26 USB3.0 Window - Black 40644 | 309 zł |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →