Obudowa Thermaltake S300 TG czarny (CA-1P5-00M1WN-00)
Wideo 8Zdjęcia 6 |
Platforma ta może służyć jako dobra podstawa do budowy zaawansowanego systemu gier. Obudowa wykorzystuje unikalną, modułową konstrukcję TT Premium, pozwalając użytkownikom decydować, w jakim „kierunku” budować swój wymarzony system komputerowy. Etui inspirowane jest nowoczesnym designem o surowych, spójnych liniach. Wewnątrz średniej wielkości wieży znajduje się miejsce na płytę główną ATX, oddzielną grafikę o długości do 400 mm i chłodnicę procesora o wysokości 172 mm.
Możliwe jest zainstalowanie karty graficznej w pozycji pionowej. Obudowa Thermaltake S300 TG jest standardowo wyposażona w parę chłodnic. Jeden wentylator 140 mm jest zainstalowany z przodu, drugi wentylator 120 mm jest na tylnym panelu. Opcjonalnie w obudowie można zastosować szereg dodatkowych wentylatorów, zwiększając w ten sposób ich łączną liczbę do 7. Chłodzenie powietrzem można uzupełnić chłodzeniem cieczą. Prawa strona obudowy wykonana jest z hartowanego szkła o grubości 4mm. Konstrukcja jednostki systemowej jest certyfikowana zgodnie ze standardami Tt LCS, co oznacza, że urządzenie jest gotowe do pracy w systemie chłodzenia cieczą o dowolnej złożoności.
Kup Thermaltake S300 TG czarny
Wszystkie ceny 15 →Thermaltake obudowa - S300 Tempered Glass KOTTKOD0S300000 | 460 zł |
Obudowa THERMALTAKE S300 TG | 400 zł |
Thermaltake S300 TEMPERED GLASS CA-1P5-00M1WN-00 | 480 zł |
Thermaltake obudowa - S300 Tempered Glass 66625 | 460 zł |
Modyfikacje Thermaltake S300 TG
Ceny na Thermaltake S300 TG |
---|---|---|---|---|
Thermaltake S300 TG biały | od 468 zł | 8 oferty | ||
Thermaltake S300 TG czarny | od 400 zł | 15 oferty |