Obudowa Thermaltake S300 TG biały (CA-1P5-00M6WN-00)
Wideo 8Zdjęcia 6 |
Thermaltake S300 TG biały
biały czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:2 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Thermaltake S300 TG biały
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Thermaltake obudowa - S300 Tempered Glass - Snow KOTTKOD0S300001 | 473 zł |
Thermaltake obudowa - S300 Tempered Glass - Snow 66626 | 473 zł |
Obudowa Thermaltake S300 TG Snow Edition (CA-1P5-00M6WN-00) | 468 zł |
Thermaltake S300 TG Snow Edition Biały | 473 zł |
Thermaltake S300 TG Snow | 494 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Thermaltake S300 TG
Ceny na Thermaltake S300 TG |
---|---|---|---|---|
Thermaltake S300 TG biały | od 468 zł | 8 oferty | ||
Thermaltake S300 TG czarny | od 400 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →