Obudowa Thermaltake Core P6 Tempered Glass czarny (CA-1V2-00M1WN-00)
Wideo 15Zdjęcia 6 |
Modułowa obudowa z przekształcalną konstrukcją. Ta platforma może być używana jako klasyczne pudełko zamknięte lub jako otwarty stojak. Aby przekształcić etui z zamkniętego w otwarte, wystarczy zdjąć przednią i górną pokrywę, które wykonane są ze szkła hartowanego. W miejsce szklanych paneli instalowane są magnetyczne filtry siatkowe, które ochronią obudowę przed większością drobnych zatorów pyłowych.
Obudowa komputera Thermaltake Core P6 Tempered Glass Black ma doskonałą kompatybilność z potężnymi i wydajnymi komponentami. Dostępna przestrzeń użytkowa 180 mm do zamontowania procesora centralnego. Maksymalna długość karty graficznej to 458 mm. Podczas instalacji długiego rozwiązania GPU można użyć paska pomocniczego. Obudowa otrzymała panel sterowania z szeroką gamą portów I/O. Na potrzeby użytkownika przeznaczono: dwa porty USB 2.0, dwa porty USB 3.0 i kolejny port USB Type C 3.0. To pudełko jest modułowe, co pozwala każdemu użytkownikowi dostosować obudowę do własnych potrzeb i wymagań. Ta obudowa będzie w stanie zorganizować pracę potężnego systemu do gier lub wysokowydajnej stacji roboczej.
Kup Thermaltake Core P6 Tempered Glass czarny
Wszystkie ceny 7 →Thermaltake Obudowa - Core P6 Tempered Glass - Czarna KOTTKOC0COREP6B | 866 zł |
Thermaltake Core P6 Czarny | 879 zł |
Thermaltake Obudowa - Core P6 Tempered Glass - Czarna 73292 | 866 zł |
Thermaltake Core P6 Szkło hartowane Mid Tower Midi Tower Noir | 897 zł |
Thermaltake Core P6 Czarny | 899 zł |
Obudowa - Core P6 Tempered Glass - Czarna | 840 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Obudowa - Core P6 Tempered Glass - Czarna - PACZKOMAT, | 802 zł |
Modyfikacje Thermaltake Core P6 Tempered Glass
Ceny na Thermaltake Core P6 Tempered Glass |
---|---|---|---|---|
Thermaltake Core P6 Tempered Glass biały | od 829 zł | 7 oferty | ||
Thermaltake Core P6 Tempered Glass czarny | od 802 zł | 7 oferty | ||
Thermaltake Core P6 Tempered Glass turkusowy | od 996 zł | 1 oferta |