Obudowa Thermaltake View 51 Tempered Glass czarny (CA-1Q6-00M1WN-00)
Wideo 20Zdjęcia 6 |
Thermaltake View 51 Tempered Glass czarny
biały czarny
Typ obudowy:Full Tower
Standard płyty głównej:E-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:2 szt.
Panel przedni:USB C, USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Thermaltake View 51 Tempered Glass czarny
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Thermaltake View 51 TG ARGB - Obudowa komputerowa - Tower - Czarny | 979 zł |
Thermaltake obudowa - View 51 ARGB Tempered Glass KOTTKOD0V510000 | 900 zł |
Thermaltake View 51 ARGB Tempered Glass OB-THT-0067 | 970 zł |
Thermaltake obudowa - View 51 ARGB Tempered Glass 66630 | 900 zł |
Thermaltake View 51 Tempered Glass ARGB Czarny | 899 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Thermaltake View 51 Tempered Glass
Ceny na Thermaltake View 51 Tempered Glass |
---|---|---|---|---|
Thermaltake View 51 Tempered Glass biały | od 869 zł | 6 oferty | ||
Thermaltake View 51 Tempered Glass czarny | od 899 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →