Obudowa Thermaltake CTE C750 TG ARGB biały (CA-1X6-00F6WN-01)
Wideo 1Zdjęcia 15 |
Thermaltake CTE C750 TG ARGB biały
biały czarny
Typ obudowy:Full Tower
Standard płyty głównej:E-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:7 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:12 szt.
Panel przedni:USB C, USB 3.1 gen1
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Thermaltake CTE C750 TG ARGB biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Thermaltake CTE C750 TG ARGB E-ATX Full Tower Podwozie Snow CA-1X6-00F6WN- | 851 zł |
Thermaltake CTE C750 TG ARGB Snow - Obudowa komputerowa - Tower - Bia?y | 881 zł |
Thermaltake Obudowa CTE C750 Full Tower ARGB 14cmx3 Tempered Glass - Snow | 912 zł |
Thermaltake Obudowa CTE C750 Full Tower ARGB 14cmx3 Tempered Glass - Snow | 912 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Thermaltake CTE C750 TG ARGB
Ceny na Thermaltake CTE C750 TG ARGB |
---|---|---|---|---|
Thermaltake CTE C750 TG ARGB biały | od 851 zł | 4 oferty | ||
Thermaltake CTE C750 TG ARGB czarny | od 881 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →