Zasilacz be quiet! Pure Power 12 M BN342
Zdjęcia 4 |
be quiet! Pure Power 12 M BN342 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog be quiet! 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele be quiet!.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup be quiet! Pure Power 12 M BN342
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Be Quiet Pure Power BN342 Zasilacz Komputerowy Czarny 24 x 69 x 25 cm | 469 zł |
Be quiet! Zasilacz Pure Power 12 M 650W ATX 3.0 GOLD KZBQTZ6500BN342 | 454 zł |
Zasilacz BE QUIET! Pure Power 12 M 650W 80 Plus Gold ATX3.0 PCIe5.0 | 530 zł |
be quiet! Pure Power 12 M 650W OB-ZAS-BEQ-312 | 479 zł |
Zasilacz BE QUIET! Pure Power 12 M 650W 80 Plus Gold ATX3.0 PCIe5.0 | 530 zł |
pokaż 11 ofert
Modyfikacje be quiet! Pure Power 12 M
Ceny na be quiet! Pure Power 12 M |
---|---|---|---|---|
be quiet! Pure Power 12 M BN341 | od 378 zł | 16 oferty | ||
be quiet! Pure Power 12 M BN342 | od 454 zł | 16 oferty | ||
be quiet! Pure Power 12 M BN343 | od 494 zł | 18 oferty | ||
be quiet! Pure Power 12 M BN344 | od 559 zł | 17 oferty | ||
be quiet! Pure Power 12 M BN345 | od 680 zł | 15 oferty | ||
be quiet! Pure Power 12 M BN346 | od 842 zł | 13 oferty |
Polecamy