Корпус Fractal Design Torrent білий (FD-C-TOR1A-07)
Відео 5Фото 22 |
Fractal Design Torrent білий
білий чорний
Форм-фактор корпусу:Midi Tower
Розмір материнки:E-ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":4 шт
Лицьова панель:USB C, USB 3.1 gen1
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Fractal Design Torrent білий
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Fractal Design Torrent RGB - White TG Clear Tint - Obudowa komputerowa - M | 1 132 zł |
Fractal Design Obudowa Torrent White RGB TG Clear Tint KOFDEOC0TORNT07 | 1 093 zł |
Obudowa FRACTAL DESIGN Torrent RGB TG Clear Tint Biały | 1 080 zł |
FRACTAL DESIGN Torrent White RGB TG Clear Tint FD-C-TOR1A-07 | 1 140 zł |
Fractal Design Obudowa Torrent White RGB TG Clear Tint 107331 | 1 134 zł |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Fractal Design Torrent
Ціни на Fractal Design Torrent |
---|---|---|---|---|
Fractal Design Torrent білий | від 1 046 zł | 17 пропозицій | ||
Fractal Design Torrent чорний | від 1 077 zł | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →