Корпус Fractal Design Torrent сірий (FD-C-TOR1A-02)
Відео 4Фото 22 |
Легендарний геймерський корпус Torrent в оновленому кольорі із сірим забарвленням. Крім зміненого відтінку, платформа отримала скляну боковину з легким тонуванням. За повітроприплив відповідають п'ять встановлених вентиляторів: два Dynamic GP-18 і три Dynamic GP-14. Всі вертушки підключаються через заводський хаб Nexus 9P, який забезпечує автоматичне ШІМ-регулювання обертів. Ігровий корпус Fractal Design Torrent створює повітряний потік підвищеної потужності, що гарантовано стабілізує роботу високопродуктивних комплектуючих.
Нижній ряд вентиляторів (три по 140 мм) нагнітає свіже повітря прямо на дискретну відеокарту. Передні вертушки (дві по 180 мм) вільно набирають повітря через фасадну решетування з роздільником повітряних потоків. Монтажну коробку блоку живлення винесли під верхню кришку. На кожусі блоку живлення передбачено світлодіодну стрічку з ARGB-ефектами. Системний блок створений для встановлення великих та потужних компонентів. Тепер для процесора вдасться використовувати високоефективну вежу до 188 мм. Дискретна відеокарта монтується в роз'єм довжиною до 461 мм. При необхідності в корпусі можна задіяти два радіатори СВО 420/360 мм.
Купити Fractal Design Torrent сірий
Усі ціни 8 →Fractal Design Torrent Szara obudowa komputera E-ATX ze szkła hartowanego | 883 zł |
Fractal Design Torrent - Gray TG Light Tint - Obudowa komputerowa - Midito | 772 zł |
Fractal Design Obudowa Torrent szara TG Light Tint 5xFan ATX KOFDEOC0TORNT | 838 zł |
Fractal Design Obudowa Torrent szara TG Light Tint 5xFan ATX 62785 | 838 zł |
Fractal Design Torrent TG Light Tint Szary | 839 zł |
Модификації Fractal Design Torrent
Ціни на Fractal Design Torrent |
---|---|---|---|---|
Fractal Design Torrent сірий | від 772 zł | 8 пропозицій | ||
Fractal Design Torrent чорний | від 844 zł | 8 пропозицій |