Obudowa Fractal Design Torrent szary (FD-C-TOR1A-02)
Wideo 4Zdjęcia 22 |
Legendarna obudowa do gier Torrent w zaktualizowanej szarej kolorystyce. Oprócz zmienionego odcienia platforma otrzymała lekko przyciemniony szklany bok. Za przepływ powietrza odpowiada pięć fabrycznie zainstalowanych wentylatorów: dwa Dynamic GP-18 i trzy Dynamic GP-14. Wszystkie gramofony połączone są poprzez fabryczny koncentrator Nexus 9P, który zapewnia automatyczną kontrolę prędkości PWM.
Obudowa gamingowa Fractal Design Torrent wytwarza przepływ powietrza o dużej mocy, gwarantujący stabilizację działania komponentów o wysokiej wydajności. Dolny rząd wentylatorów (po trzy 140 mm każdy) pompuje świeże powietrze bezpośrednio do oddzielnej karty graficznej. Rotatory przednie (po dwa po 180 mm) swobodnie przeciągają powietrze przez poszycie elewacji wyposażone w separator przepływu powietrza.
Skrzynka przyłączeniowa zasilacza znajduje się pod górną pokrywą. Obudowa zasilacza posiada pasek LED z efektami ARGB. Jednostka systemowa jest przeznaczona do instalowania dużych i wydajnych komponentów. Teraz procesor będzie mógł wykorzystać wysokowydajną wieżę aż do 188 mm. Dyskretna karta graficzna jest montowana w gnieździe o długości do 461 mm. W razie potrzeby w obudowie można zastosować dwa radiatory SVO 420/360 mm.
Kup Fractal Design Torrent szary
Wszystkie ceny 8 →Fractal Design Torrent Szara obudowa komputera E-ATX ze szkła hartowanego | 883 zł |
Fractal Design Torrent - Gray TG Light Tint - Obudowa komputerowa - Midito | 772 zł |
Fractal Design Obudowa Torrent szara TG Light Tint 5xFan ATX KOFDEOC0TORNT | 838 zł |
Fractal Design Obudowa Torrent szara TG Light Tint 5xFan ATX 62785 | 838 zł |
Fractal Design Torrent TG Light Tint Szary | 839 zł |
Modyfikacje Fractal Design Torrent
Ceny na Fractal Design Torrent |
---|---|---|---|---|
Fractal Design Torrent czarny | od 844 zł | 8 oferty | ||
Fractal Design Torrent szary | od 772 zł | 8 oferty |