Obudowa Fractal Design Torrent Nano czarny (FD-C-TOR1N-01)
Wideo 19Zdjęcia 22 |
Fractal Design Torrent Nano czarny
biały czarny
Typ obudowy:Mini Tower
Standard płyty głównej:mini-ITX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:1 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:2 szt.
Panel przedni:USB C, USB 3.1 gen1
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Fractal Design Torrent Nano czarny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fractal Design Torrent Nano czarne etui na komputer TG szkło hartowane cie | 627 zł |
Fractal Design Torrent Nano - tower - Mini-DTX - Obudowa komputerowa - Mid | 621 zł |
Fractal Design Torrent Nano Black TG Dark tint OB-FRD-0025 | 634 zł |
FRACTAL DESIGN Obudowa Torrent Nano Black TG Dark tint FD-C-TOR1N-01 | 585 zł |
Fractal Design Torrent Nano TG Dark Tint Side window, Black ...nie z tej z | 695 zł |
Fractal Design Torrent Nano | 691 zł |
Fractal Design Torrent Nano Black TG Dark Tint - darmowy odbiór w 22 miast | 599 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Fractal Design Torrent Nano
Ceny na Fractal Design Torrent Nano |
---|---|---|---|---|
Fractal Design Torrent Nano biały | od 580 zł | 2 oferty | ||
Fractal Design Torrent Nano czarny | od 585 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →