Корпус Fractal Design Torrent Compact чорний (FD-C-TOR1C-01)
Відео 19Фото 22 |
Корпус Compact є проміжною платформою між ультракомпактним шасі Nano та повнорозмірним Full Tower. Кейс призначений для встановлення материнської плати ATX. Але за бажання можна поставити і вкорочений до 274 мм варіант материнки формату E-ATX. Серія платформ Torrent цінується за створення надзвичайно ефективного повітряного охолодження. Спереду встановлена решітка, що вільно продувається, за якою змонтовано два мегапродуктивних 180-міліметрових вентилятора Dynamic GP-18.
Комп'ютерний корпус Fractal Design Torrent Compact використовує класичну схему шасі з верхнім розташуванням блоку живлення. Секція блоку живлення відгороджена окремим кожухом, який додатково має світлодіодну стрічку. Бічні панелі кріпляться за допомогою простих та надійних розпірок, що дозволяє легко та швидко отримувати вільний доступ до шасі. Стійка HDD має антивібраційний захист, що підвищує надійність накопичувачів пам'яті. Корпус дозволяє встановити на шасі 175-міліметровий радіатор процесора. Разом із встановленими передніми вентиляторами довжина відеокарти може досягати 330 мм. Цей кейс має модифікацію з підсвічуванням ARGB.
Купити Fractal Design Torrent Compact чорний
Усі ціни 14 →Fractal Design Torrent Compact FD-C-TOR1C-01 Obudowa Komputerowa Czarny Mi | 594 zł |
Fractal Design Torrent Compact - Black TG Dark Tint - Obudowa komputerowa | 591 zł |
Fractal Design Obudowa Torrent Compact Black TG Dark tinty KOFDEOD0TORNTC1 | 657 zł |
Fractal Design Torrent Compact Black TG Dark tinty OB-FRD-0033 | 712 zł |
FRACTAL DESIGN Torrent Compact Black TG Dark tinty FD-C-TOR1C-01 | 702 zł |
Модификації Fractal Design Torrent Compact
Ціни на Fractal Design Torrent Compact |
---|---|---|---|---|
Fractal Design Torrent Compact білий | від 612 zł | 19 пропозицій | ||
Fractal Design Torrent Compact чорний | від 591 zł | 14 пропозицій |