Płyta główna ASRock B760M PG Lightning/D4 (90-MXBLY0-A0UAYZ)
Zdjęcia 7 |
Zamknij
Menu
ASRock B760M PG Lightning/D4
DDR4DDR5
Przeznaczenie:gamingowa
Format:micro-ATX
Socket:Intel LGA 1700
Chipset:Intel B760
BIOS:Ami
Banki RAM:DDR4 4 gn
Rodzaj pamięci RAM:DIMM
Taktowanie pamięci RAM:5333 MHz
Dźwięk (liczba kanałów):7.1
Złącza:HDMI, M.2
Złącza dodatkowe:DisplayPort
Złącze zasilania:24 pin
Zasilanie procesora:8 pin
Wszystkie dane techniczne
Kup ASRock B760M PG Lightning/D4
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASRock B760M PG Lightning/D4 1700 mATX HDMI/DP DDR5 90-MXBLY0-A0UAYZ | 560 zł |
ASRock B760M PG LIGHTNING/D4 P?yta g?ówna - Intel B760 - Intel LGA1700 socP?yta g?ówna, rozmiar: ATX, Intel LGA1700 socket, Intel B760 chipset, 1 x PCI-Express 5.0 x16, Dual DDR4-3200 4 x DIMM slots,... więcejporty pami?ci: 4 x SATA-600 / 2 x M.2 NVMe PCI-Express 4.0 (M.2 size: 2242 / 2260 / 2280), USB 3.2 Gen 1 type A & C, po??czenie ekranu: 1 x Displayport 1.4 / 1 x HDMI 2.1, Realtek 8111H 1 Gigabit sie? (LAN), Intel Xe Graphics utrzymany (Wymagany procesor z VGA), Realtek ALC897 HD Audio (8-Kana?y) karta d?wi?kowa, ASRock Polychrome SYNC software Proshop.plZłóż skargę | 455 zł |
ASRock B760M PG Lightning/D4 PL-S1700-ASR-054ASRock B760M PG Lightning/D4 - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️ darmowa dostawa i odbiór w... więcejsklepach Komputronik! Komputronik.plZłóż skargę | 459 zł |
Płyta główna ASRock B760M PG Lightning/D4Specyfikacja Procesor Intel® Core™ i7 Procesor Intel® Core™ i5 Procesor Intel® Core™ i9 Procesor Inte... więcejl® Core™ i3 Producent procesora Intel Maksymalna liczba procesorów SMP 1 Gniazdo procesora LGA 1700 Maksymalna pojemność pamięci 128 GB Pamięć niebuforowana Tak Ilość gniazd pamięci 4 Obsługa kanałów pamięci Dwukanałowy Typ slotów pamięci DIMM Obsługiwane rodzaje pamięci DDR4-SDRAM Układ płyty głównej Intel B760 Układ audio Realtek ALC897 Rodzina płyt z chipsetami Intel Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 11 x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 10 x64 Kanały wyjścia audio 7.1 kan. Format płyty głównej Micro ATX Szerokość produktu 244 mm Głębokość produktu 244 mm Złącze zasilacza EPS (8-pin) Tak Gniazdo zasilania ATX (24-pin) Tak Ilość gniazd USB 2.0 2 Ilość złącz SATA III 4 Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) 1 Złącze wentylatora procesora Tak Złącze audio na przednim panelu Tak Końcówki Thunderbolt 1 Złącze TPM Tak Kontroler LAN Realtek RTL8111H Wi-Fi Nie Przewodowa sieć LAN Tak Rodzaj interfejsu sieci Ethernet Gigabit Ethernet Typ BIOS UEFI AMI Obsługiwane rodzaje dysków HDD & SSD Usługa RAID Tak Poziomy RAID 0 Poziomy RAID 10 Poziomy RAID 5 Poziomy RAID 1 Wspierane interfejsy dysków twardych M.2, SATA III Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) 1 Ilość DisplayPort 1 Wersja DisplayPort 1.4 Liczba portów PS/2 1 Liczba portów USB 2.0 2 Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A 3 Ilość portów HDMI 1 Mikrofon Tak Wejście liniowe Tak Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C 1 Gniazda PCI Express x1 (Gen 4.x) 1 Liczba gniazd M.2 (M) 1 Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) 2 Szerokość 285mm Długość 60mm Wysokość 285mm ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 515 zł |
Asrock Płyta główna ASRock B760M PG Lightning/D4EAN: 4710483943119Fo Akces-markt.plZłóż skargę | 499 zł |
pokaż 10 ofert
Seria ASRock Phantom (gamingowe)Porównaj w tabeli →
od 732 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, M.2, LAN 2,5 Gb/s, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 529 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, bez podświetlenia
od 427 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4533 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 1 509 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 8000 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 456 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR4, DIMM, 5333 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, CrossFire, bez podświetlenia
od 342 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, CrossFire, bez podświetlenia
od 629 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, bez podświetlenia
od 769 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 299 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, bez podświetlenia
od 697 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, chłodzenie M.2
od 943 zł
mini-ITX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 1 142 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 6600 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 679 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 526 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, bez podświetlenia
od 693 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z690, 4 x DDR4, DIMM, 5000 MHz, USB C, HDMI, M.2, CrossFire, bez podświetlenia
od 711 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD X570, 4 x DDR4, DIMM, 4066 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, CrossFire, bez podświetlenia
od 1 579 zł
mini-ITX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 2 x DDR5, DIMM, 6800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, Thunderbolt 4, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 849 zł
mini-ITX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 2 x DDR4, DIMM, 5400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 1 216 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z690, 4 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 737 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR4, DIMM, 5333 MHz, USB C, HDMI, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
Modyfikacje ASRock B760M PG Lightning/D4
Ceny na ASRock B760M PG Lightning/D4 |
---|---|---|---|---|
ASRock B760M PG Lightning/D4 | od 456 zł | 15 oferty | ||
ASRock B760M PG Lightning DDR5 | od 526 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 478 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR4, DIMM, 5333 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 769 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 439 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 1 277 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 1 106 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 281 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 369 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, CrossFire, chłodzenie M.2, nadaje się do górnictwa
od 387 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 4 x DDR4, DIMM, 4866 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 718 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 484 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 699 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 605 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia